50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Piedāvāju individuālo koučingu un koučingu mazās grupās

KOUČINGS VAR KRASI uzlabot tavu DZĪVI


Iepriekš koncentrējos darbam ar angliski runājošām auditorijām. Tagad esmu izveidojusi piedāvājumus arī latviski runājošajiem. Vēlos dot cilvēkiem ar Latviju sirdī to, ko esmu saņēmusi un turpinu saņemt.

Ilze Be

Sveicināti manā latviešu auditorijai veltītajā lapā! Es ASV dzīvoju tikai kopš 2013. gada, taču man pa šo laiku šeit ir izdevies uzkrāt lielu zināšanu bāzi un arī gūt zināmus sasniegumus. Tāpēc vēlos ar savu pieredzi dalīties ar uzņēmīgiem un drosmīgiem latviešu līderiem, lai tie ar mūsu kopdarbā iegūtajām gudrībām un prasmēm vairotu savu labklājību un nest latviešu labo slavu pasaulē.

Cilvēki, ar kuriem es strādāju:


Sāk sapņot drosmīgāk un sasniedz vairāk

Vīzijas veidošanas nodarbībās izaicinu klientus būt drosmīgiem un izvirzīt grūti sasniedzamus mērķus. Grupu nodarbībās klienti mācās atļauties atklāt savus lielos mērķus un sapņus.


Ieklausās citos un veido kvalitatīvākas attiecības

Attīstot klausīšanās prasmes, sāk padoties darbs ar komandām. Klausīšanās prasmes ik nedēļas trenēju divos publisko runu klubos. Esmu kluba "Bedford Toastmasters" prezidente.


Atlicina laiku sirdij un priekam

Vorens Bafets, kas ir viens no visveiksmīgākajiem investoriem pasaulē, ir teicis šādi: "Savs laiks ir jākontrolē, un, nesakot "nē", tas nav iespējams". Mācīsimies kalendāra menedžmentu.


Tic sev un uzticas Visumam

Ir materiālā pasaule, bet ir arī nemateriālā pasaule. Pašlaik turpinu mācīties smalko enerģiju pārvaldību. Brīnumus pieredzu arī savā dzīvē.

"Ilzei ir liela pieredze, plašs skatījums uz problēmu, mērķi un stratēģiju, kā arī ļoti kreatīva domāšana."

Irina Silova

Partnere SIA DODAM

Vispirms es veidoju attiecības. Tikai tad, ja jūtu, ka varu palīdzēt, izsaku piedāvājumu. Šis ir mans sirds darbs, un bez klientu rezultātiem man tā nebūtu.

PASTEIDZIES - iepazīšanās piedāvājumi ir uz ierobežotu laiku!

© Copyright ILZE BE LLC.  All Rights Reserved.

Page Created with OptimizePress