50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Piedāvāju koučingu un mentoringu mazās grupās

KOUČINGS VAR KRASI uzlabot tavu DZĪVI


Iepriekš koncentrējos darbam ar angliski runājošām auditorijām. Tagad esmu izveidojusi piedāvājumus arī latviski runājošiem līderiem. Vēlos dot cilvēkiem ar Latviju sirdī to, ko esmu saņēmusi un turpinu saņemt.

PASTEIDZIES - iepazīšanās piedāvājumi ir uz ierobežotu laiku!

Ilze Be

Sveicināti manā latviešu auditorijai veltītajā lapā! Es ASV dzīvoju tikai kopš 2013. gada, taču man pa šo laiku šeit ir izdevies uzkrāt lielu zināšanu bāzi un arī gūt zināmus sasniegumus. Tāpēc vēlos ar savu pieredzi dalīties ar uzņēmīgiem un drosmīgiem latviešu līderiem, lai tie ar mūsu kopdarbā iegūtajām gudrībām un prasmēm vairotu savu labklājību un nest latviešu labo slavu pasaulē.

Cilvēki, ar kuriem es strādāju:


Sapņo drosmīgāk un sasniedz vairāk

Step 1

Vīzijas veidošanas nodarbībās balstos uz trim vaļiem - zināšanām, kuras guvu no līderiem, kuru sasniegumi mani iedvesmo visvairāk: Maikla Bekvita, Maikla Haijata un Višena Lakhiani


Ieklausās citos un veido stipras komandas

Step 1

Attīstot klausīšanās prasmes, sāk padoties darbs ar komandām. Klausīšanās prasmes ik nedēļas trenēju divos publisko runu klubos: "Raleigh Talkmasters" un "Bedford Toastmasters".


Atlicina laiku sirdij un priekam

Step 1

Vorens Bafets, kas ir viens no visveiksmīgākajiem investoriem pasaulē, ir teicis šādi: "Savs laiks ir jākontrolē, un, nesakot "nē", tas nav iespējams". Mācīsimies kalendāra menedžmentu.


Formulē mērķi drosmīgi un palaiž to Visumā

Step 1

Ir materiālā pasaule, bet ir arī nemateriālā pasaule. Pašlaik turpinu mācīties grupā no fiziķa un smalko enerģiju pārvaldības skolotāja Džefrija Alena. Brīnumus pieredzu arī savā dzīvē.

Great

"Ilzei ir liela pieredze, plašs skatījums uz problēmu, mērķi un stratēģiju, kā arī ļoti kreatīva domāšana."

Irina Silova

Partnere SIA DODAM

Vispirms es veidoju attiecības. Tikai tad, ja jūtu, ka varu palīdzēt, izsaku piedāvājumu. Tā es iegūstu laiku sev.

PASTEIDZIES - iepazīšanās piedāvājumi ir uz ierobežotu laiku!

© Copyright ILZE BE LLC.  All Rights Reserved.

Page Created with OptimizePress